Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
A világítótestek típusai és a világítótestek alkalmazásai
A Led világítás meghatározása
A LED (Light Emitting Diode, fénykibocsátó dióda) világítás egy szilárdtest világítóeszköz, amely félvezető...
ST3261W
Teljesítmény: 30W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Sugárzási szög: 9°-42°
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: fázisú / 1 fázisú
Kivágás:/

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | ST3261W |
|---|---|
| Teljesítmény | 30W |
| Sugár szöge | 9°-42° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | Φ85×L161mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Fényáram | 1800lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |








| Modell | SD8031120R |
|---|---|
| Teljesítmény | 25W |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 120x120mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 140×140×H129mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2100lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SD8031120R |
|---|---|
| Teljesítmény | 25W |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | Φ120mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ135×H130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2100lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SS815072S |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | 15°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | 72×72×H75mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 700LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
| Modell | SD041068R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ75×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm/1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!