Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Wat is een stralingshoek in verlichting en hoe kies je die?
Stralingshoek is een eenvoudige metriek waarmee je de lichtdekking in je huis of gebouw kunt optimaliseren. Elke...
Power:12Wx3
Cut-out: 80×225mm
Stralingshoek: 15/24/36/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Inbouw

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SG80303080S |
|---|---|
| Stroom | 3x12W |
| Stralingshoek | 15/24/36/45° |
| Uitgesneden | 80×225 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 90×240×H95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 850lmx3 |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mAx3 |








| Model | SD8071060R |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | 20°/24°/36° |
| Uitgesneden | Φ60mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ70×H55mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 640lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 180mA |
| Model | SG80501037S-A |
|---|---|
| Stroom | 3W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 53x50mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 59x59x58mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 180LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 2-4V 700mA |
| Model | SC6082115R-L |
|---|---|
| Stroom | 35W |
| Stralingshoek | 20°/24°/30° |
| Uitgesneden | Φ115-125mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ138×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 3200lm / 3800lm (HE) |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 800mA |
| Model | SC6082115R-AR |
|---|---|
| Stroom | 35W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/60° |
| Uitgesneden | Φ115-125mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ138×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 3200lm / 4100lm (HE) |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 800mA |
| Model | SD8281090R |
|---|---|
| Stroom | 15W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | 90 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ99×H60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1200 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!