Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Hoe kies je de kleurtemperatuur voor keukenverlichting?
Inleiding
De keuken, die vaak het hart van het huis wordt genoemd, is een multifunctionele ruimte die...
Power:12Wx3
Cut-out: 80×225mm
Stralingshoek: 15/24/36/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Inbouw

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SG80303080S |
|---|---|
| Stroom | 3x12W |
| Stralingshoek | 15/24/36/45° |
| Uitgesneden | 80×225 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 90×240×H95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 850lmx3 |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mAx3 |








| Model | SD8292120R |
|---|---|
| Stroom | 35W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | Φ120mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ140×H149mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 2800 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 800mA |
| Model | SD011040HR-C |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/50° |
| Uitgesneden | Φ40mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 45xH56mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 600LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Spuiten |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 180mA |
| Model | ST6221W |
|---|---|
| Stroom | 2x20W |
| Stralingshoek | 20°/40°/50° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | 46×34,5xL595mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Lichtstroom | 20W x 2 @940 3400lm 85lm/W 20W x 2 @930 3200lm 80lm/W |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 1050mA |
| Model | SD043075R |
|---|---|
| Stroom | 25W |
| Stralingshoek | Muur wassen |
| Uitgesneden | 75 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ83xH112mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 1500LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mA |
| Model | SD8271125S |
|---|---|
| Stroom | 25W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | 125x125mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 136×136×H83mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2000lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP65 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 60mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!