Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Hoe kies je een inbouwdownlight voor een winkel?
De inbouwspot speelt een belangrijke rol in het verlichtingsontwerp van winkels. Het kan...
Power:20Wx3
Cut-out: 100×285mm
Stralingshoek: 20/24/36/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Inbouw

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SG80303100S |
|---|---|
| Stroom | 3x20W |
| Stralingshoek | 20/24/36/45° |
| Uitgesneden | 100×285 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 115×300×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1600lmx3 |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 500mAx3 |








| Model | SD8271125S |
|---|---|
| Stroom | 25W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | 125x125mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 136×136×H83mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2000lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP65 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 60mA |
| Model | ST5181W |
|---|---|
| Stroom | 25W |
| Stralingshoek | Vormbaar |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | Φ80 x L172mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 1300lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mA |
| Model | SD8031120R |
|---|---|
| Stroom | 25W |
| Stralingshoek | 15/24/36/45° |
| Uitgesneden | Φ120mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ135×H130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2100lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mA |
| Model | SG80501037S |
|---|---|
| Stroom | 3W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 37x37mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 45x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 180lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 2-4V 700mA |
| Model | SD8033100S |
|---|---|
| Stroom | 15Bx3 |
| Stralingshoek | 15/24/36/45° |
| Uitgesneden | 100×285 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 115×300×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1000lmx3 |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mAx3 |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!