Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Handleiding zwarte track verlichtingsarmaturen met moderne verstelbare LED ontwerpen
Wat is zwarte rupsverlichting
Railverlichting is een veelzijdig verlichtingssysteem met een doorlopende...
Power:32Wx3
Uitgesneden: 120×340mm
Stralingshoek: 24/30/36/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Inbouw

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SG80303120S |
|---|---|
| Stroom | 32Bx3 |
| Stralingshoek | 24/30/36/45° |
| Uitgesneden | 120×340 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 145×370×H123mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2800lmx3 |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 800mAx3 |








| Model | SD8141100R |
|---|---|
| Stroom | 6W |
| Stralingshoek | 90° |
| Uitgesneden | Φ100mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ115×H48mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 480lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 150mA |
| Model | SD8111075S |
|---|---|
| Stroom | 15W |
| Stralingshoek | 18°/24°/30°/40° |
| Uitgesneden | 75x75mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 85×84×H60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 700lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mA |
| Model | SD8131120R |
|---|---|
| Stroom | 15W |
| Stralingshoek | 60° |
| Uitgesneden | Φ120mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ130×H68mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 1350/1800lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux SMD |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mA |
| Model | SG80301120R |
|---|---|
| Stroom | 32W |
| Stralingshoek | 24/30/36/45° |
| Uitgesneden | 120x120mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 140×140×H123mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2800 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 800mA |
| Model | ST3361W |
|---|---|
| Stroom | 20W |
| Stralingshoek | 9°-42° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | Φ68×L150mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 1200 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 500mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!