Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Wat je moet weten over rupsverlichting
Met de ontwikkeling van de tijd heeft trackverlichting zich ontdaan van het lompe imago uit het verleden en biedt nu...
SG80501037S
Vermogen: 3W
Cut-out:37x37mm
Stralingshoek: 24°/30°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Inbouw

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SG80501037S |
|---|---|
| Stroom | 3W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 37x37mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 45x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 180lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 2-4V 700mA |









| Model | KD8121082R |
|---|---|
| Stroom | 7W |
| Stralingshoek | 80° |
| Uitgesneden | Φ82mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ90xH47mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 560LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux SMD |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 18-24 V 300 mA |
| Model | SD042068R |
|---|---|
| Stroom | 12W, 15W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | Φ68mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ75×H102mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 960lm/1200lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP65 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA/350mA |
| Model | SD043075R |
|---|---|
| Stroom | 25W |
| Stralingshoek | Muur wassen |
| Uitgesneden | 75 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ83xH112mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 1500LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mA |
| Model | SD011030HR-C |
|---|---|
| Stroom | 3W |
| Stralingshoek | 20°/30°/40° |
| Uitgesneden | Φ30mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ34xH34.5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 150LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Spuiten |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 15-21V 150mA |
| Model | SS811115R |
|---|---|
| Stroom | 30W |
| Stralingshoek | 20°/40° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | Φ115×H152mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2400 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 700mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!