Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Uitgebreide gids voor LED-railverlichting
Over tracklights gesproken, de onlangs populaire LED magnetische tracklights zijn absoluut onmisbaar, maar nu...
SG80501037S
Vermogen: 3W
Cut-out:37x37mm
Stralingshoek: 24°/30°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Inbouw

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SG80501037S |
|---|---|
| Stroom | 3W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 37x37mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 45x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 180lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 2-4V 700mA |









| Model | KD8121112R |
|---|---|
| Stroom | 12W |
| Stralingshoek | 80° |
| Uitgesneden | Φ112mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ118xH50mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 960LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux SMD |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA |
| Model | SD8032120R |
|---|---|
| Stroom | 2x25W |
| Stralingshoek | 15/24/36/45° |
| Uitgesneden | 120×235 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 140×255×H129mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2100lmx2 |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mAx2 |
| Model | ST5111W |
|---|---|
| Stroom | 30W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | 80 x 120 mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Lichtstroom | 3000lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 750mA |
| Model | SG80302100S |
|---|---|
| Stroom | 2x20W |
| Stralingshoek | 20/24/36/45° |
| Uitgesneden | 100×190 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 115×210×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1600lmx2 |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 500mAx2 |
| Model | SG80301100S |
|---|---|
| Stroom | 20W |
| Stralingshoek | 20/24/36/45° |
| Uitgesneden | 100×100mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 115×115×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1600lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 500mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!