Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
3000K vs 4000K: Hoe te kiezen voor thuisverlichting
Zit je vast in de discussie tussen 3000K en 4000K LED lampen? Deze snelle gids zal je helpen de...
Vermogen: 35W
Uitsparing: 403x37mm
Stralingshoek: Wall Wash
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Inbouw

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SG80515037S-W |
|---|---|
| Stroom | 35W |
| Stralingshoek | Muur wassen |
| Uitgesneden | 403x37mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 411x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 1800LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux SMD |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 700mA |




| Model | SD8111095R |
|---|---|
| Stroom | 15W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/45° |
| Uitgesneden | 95 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ105×H65mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1000lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mA |
| Model | SD8201065RL |
|---|---|
| Stroom | 15W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | Φ65mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ110xH93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 1200 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mA |
| Model | SS805100S |
|---|---|
| Stroom | 12W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | 100X100X100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 960lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA |
| Model | SG80515037S-L |
|---|---|
| Stroom | 35W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 408x45mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 408x91x60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 3200LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 42-48 V 700 mA |
| Model | SD8111200R |
|---|---|
| Stroom | 50W |
| Stralingshoek | 24°/40°/55° |
| Uitgesneden | Φ200mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ215×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 3700 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 1200mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!