Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Commerciële verlichting op maat: De complete kopersgids voor 2025
In de competitieve commerciële omgeving van vandaag is verlichting niet langer alleen maar een functionele noodzaak, het is...
SS805100S
Vermogen: 12W
Uitgesneden:/
Stralingshoek: 15°/24°/36°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Opbouwmontage

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SS805100S |
|---|---|
| Stroom | 12W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | 100X100X100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 960lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA |






| Model | ST3361W |
|---|---|
| Stroom | 20W |
| Stralingshoek | 9°-42° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | Φ68×L150mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 1200 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 500mA |
| Model | SS815090R |
|---|---|
| Stroom | 12W |
| Stralingshoek | 20°/40°/60° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | Φ90×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1000LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA |
| Model | SD051075R |
|---|---|
| Stroom | 12W, 15W, 18W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | 75 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ82×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 960lm-1440lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA/350mA/450mA |
| Model | SD8292120R |
|---|---|
| Stroom | 35W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | Φ120mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ140×H149mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 2800 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 800mA |
| Model | SS811095R |
|---|---|
| Stroom | 15W |
| Stralingshoek | 20°/40° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | Φ95×H100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1200 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!