Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Zeer efficiënte verlichting: De toekomst van briljante verlichting
Voorbij zijn de dagen van flikkerende kaarsen en de harde aanwezigheid van verouderde tl-buizen.Tegenwoordig...
Vermogen: 20W
Uitgesneden:/
Beam angle:24°/30°/36°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Opbouwmontage

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SS811092S |
|---|---|
| Stroom | 20W |
| Stralingshoek | 24°/30°/36°/45° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | 92×92×H100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1500 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 500mA |









| Model | SG80505037S-A |
|---|---|
| Stroom | 12W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 155x50mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 158x59x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 900LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 12-18 V 700 mA |
| Model | SS811075RH |
|---|---|
| Stroom | 15W |
| Stralingshoek | 20°/40° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | Φ75×H152mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1200 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mA |
| Model | SD043068R |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | Muur wassen |
| Uitgesneden | Φ68mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ75xH68mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 480LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 180mA |
| Model | SG80510037S-L |
|---|---|
| Stroom | 22W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 285x45mm, 285x50mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 280*91*60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1800LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 27-33V 700mA |
| Model | SD042075SL |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | 75x75mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 110×110×H93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 640lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 200mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!