Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Wat is beter, 4-inch vs 6-inch inbouwverlichtingsarmatuur?
In dit artikel wordt besproken hoe u de beste 4-inch en 6-inch inbouwarmaturen voor uw project kunt selecteren...
SS811095RH
Vermogen: 20W
Uitgesneden:/
Stralingshoek: 20°/40°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Opbouwmontage

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SS811095RH |
|---|---|
| Stroom | 20W |
| Stralingshoek | 20°/40° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | Φ95×H152mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1600lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 500mA |




| Model | SS805100S |
|---|---|
| Stroom | 12W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | 100X100X100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 960lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA |
| Model | ST3021 |
|---|---|
| Stroom | 12W, 8W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | Φ54×L130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 680LM/1050LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 180/300mA |
| Model | SD8131195R |
|---|---|
| Stroom | 30W, 35W |
| Stralingshoek | 60° |
| Uitgesneden | 195 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ224×H98mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 2400/2800 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux SMD |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 700/800mA |
| Model | SG80302080S |
|---|---|
| Stroom | 2x12W |
| Stralingshoek | 15/24/36/45° |
| Uitgesneden | 80×155 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 90×170×H95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 850lmx2 |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mAx2 |
| Model | SG80302100S |
|---|---|
| Stroom | 2x20W |
| Stralingshoek | 20/24/36/45° |
| Uitgesneden | 100×190 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 115×210×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1600lmx2 |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 500mAx2 |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!