Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Verlichting heeft een lange weg afgelegd: Lumen-WattGids 2025
Verlichting heeft een lange weg afgelegd sinds de tijd dat je alleen op basis van het wattage moest raden hoe fel een lamp zou zijn. ...
SS811140R
Power: 50W
Uitgesneden:/
Stralingshoek: 20°/40°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Opbouwmontage

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SS811140R |
|---|---|
| Stroom | 50W |
| Stralingshoek | 20°/40° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | Φ140×H162mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 4000 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 1150mA |




| Model | SG80510037S-A |
|---|---|
| Stroom | 22W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 285x50mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 291x59x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1800LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 27-33V 700mA |
| Model | KD8121082R |
|---|---|
| Stroom | 7W |
| Stralingshoek | 80° |
| Uitgesneden | Φ82mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ90xH47mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 560LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux SMD |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 18-24 V 300 mA |
| Model | SG80302120S |
|---|---|
| Stroom | 32Bx2 |
| Stralingshoek | 24/30/36/45° |
| Uitgesneden | 120×235 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 140×255×H123mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2800lmx2 |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 800mAx2 |
| Model | SG80502037S-A |
|---|---|
| Stroom | 6W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 82x50mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 88x59x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 360LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 4-8V 700mA |
| Model | SD052068R |
|---|---|
| Stroom | 12W, 15W, 18W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | Φ68mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ75×H102mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 960lm-1440lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA/350mA/450mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!