Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Wat is beter, 4-inch vs 6-inch inbouwverlichtingsarmatuur?
In dit artikel wordt besproken hoe u de beste 4-inch en 6-inch inbouwarmaturen voor uw project kunt selecteren...
Vermogen: 20W/30W
Uitgesneden: /
Stralingshoek: 15°/24°/36°
CCT: 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: 3-fase / 1-fase

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | ST6121W |
|---|---|
| Stroom | 20W, 30W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | 33×33xL800mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Lichtstroom | 20W @940 2200lm 110lm/W 20W @930 2000lm 100lm/W 30W @940 3100lm 105lm/W 30W @930 2900lm 95lm/W |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 24-36 V 600/900 mA |












| Model | SD8071185R |
|---|---|
| Stroom | 40W |
| Stralingshoek | 15°/24°/45° |
| Uitgesneden | 185 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ197×H140mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 3200 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 900mA |
| Model | SG80510037S-L |
|---|---|
| Stroom | 22W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 285x45mm, 285x50mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 280*91*60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1800LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 27-33V 700mA |
| Model | SG80301120R |
|---|---|
| Stroom | 32W |
| Stralingshoek | 24/30/36/45° |
| Uitgesneden | 120x120mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 140×140×H123mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2800 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 800mA |
| Model | SD8141100R |
|---|---|
| Stroom | 6W |
| Stralingshoek | 90° |
| Uitgesneden | Φ100mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ115×H48mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 480lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 150mA |
| Model | SD042055R |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | Φ55mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ60×H80mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 640lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 180mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!