Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Varför energieffektiv kommersiell belysning är framtiden för hållbara företag!
I dagens snabba och miljömedvetna värld utsätts företag för allt större press att anta mer miljövänliga och...
ST5101W
Effekt: 30W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Strålningsvinkel: 15°/24°/36°/50°
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: 3-fas / 1-fas
Utskärning:/

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | ST5101W |
|---|---|
| Kraft | 30W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/50° |
| Utskuren | / |
| Installation | 3-fas / 1-fas |
| Dimension | Φ80 x 120 mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Ljusflöde | 2800lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 750mA |











| Modell | SD043068RL |
|---|---|
| Kraft | 25W |
| Strålningsvinkel | Väggtvätt |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ110xH110mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 1500LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | ST3361W |
|---|---|
| Kraft | 20W |
| Strålningsvinkel | 9°-42° |
| Utskuren | / |
| Installation | 3-fas / 1-fas |
| Dimension | Φ68×L150mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Ljusflöde | 1200lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Modell | SD052068R |
|---|---|
| Kraft | 12W, 8W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ75×H79mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 640lm-960lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA/300mA |
| Modell | SS815072S |
|---|---|
| Kraft | 8W |
| Strålningsvinkel | 15°/36°/55° |
| Utskuren | / |
| Installation | Ytmonterad |
| Dimension | 72×72×H75mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 700LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
| Modell | SS805100S |
|---|---|
| Kraft | 12W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36° |
| Utskuren | / |
| Installation | Ytmonterad |
| Dimension | 100X100X100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Ljusflöde | 960lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!