Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Topp 10 tillverkare av kommersiell belysning
Som företagare måste du förstå vikten av kostnadsbesparingar. Kommersiell belysning är det bästa sättet att...
Effekt: 15W
Utskärning:Φ75mm
Strålningsvinkel: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Infälld

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | SD044075R |
|---|---|
| Kraft | 15W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/55° |
| Utskuren | Φ75mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ83xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 1350LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |








| Modell | SD011040HR-C |
|---|---|
| Kraft | 6W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/50° |
| Utskuren | Φ40mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ45xH40,5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 400LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Sprutmålning |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
| Modell | SS811095R |
|---|---|
| Kraft | 15W |
| Strålningsvinkel | 20°/40° |
| Utskuren | / |
| Installation | Ytmonterad |
| Dimension | Φ95×H100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 1200lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Modell | SD8031145R |
|---|---|
| Kraft | 32W |
| Strålningsvinkel | 15/24/36/50° |
| Utskuren | Φ145mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ160×H130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2700lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Modell | SG80501037S-A |
|---|---|
| Kraft | 3W |
| Strålningsvinkel | 24°/30°/45° |
| Utskuren | 53x50mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 59x59x58mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 180LM |
| LED | Ursprung Bridgelux 3535 |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 2-4V 700mA |
| Modell | SS811140R |
|---|---|
| Kraft | 50W |
| Strålningsvinkel | 20°/40° |
| Utskuren | / |
| Installation | Ytmonterad |
| Dimension | Φ140×H162mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 4000lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1150mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!