Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Att lysa upp vägen: Avslöjar magin bakom LED kommersiell belysning för alla företag!
Inledning
I dagens snabba affärsvärld spelar belysningen en viktigare roll än att bara lysa upp...
Effekt:12W
Utskärning: 80×80mm
Strålningsvinkel: 15/24/36/45°.
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Infälld

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | SG80301080S |
|---|---|
| Kraft | 12W |
| Strålningsvinkel | 15/24/36/45° |
| Utskuren | 80×80 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 90×90×H95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 850lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |








| Modell | SD043068R |
|---|---|
| Kraft | 15W |
| Strålningsvinkel | Väggtvätt |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ75xH90mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 800LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Modell | SD044068RL |
|---|---|
| Kraft | 25W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/55° |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ110xH112mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2200LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SD8071185R |
|---|---|
| Kraft | 40W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/45° |
| Utskuren | Φ185mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ197×H140mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Ljusflöde | 3200lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 900mA |
| Modell | ST3321 |
|---|---|
| Kraft | 20W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/55° |
| Utskuren | / |
| Installation | 3-fas / 1-fas |
| Dimension | Φ68×L180mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Ljusflöde | 1800lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Modell | SD8031100R |
|---|---|
| Kraft | 15W |
| Strålningsvinkel | 15/24/36/45° |
| Utskuren | Φ100mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ110×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 1000lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!