İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Philips ve OSRAM'ın LED spotları neden diğer üreticilere göre daha pahalıdır?
LED spotları ilk incelemeye başladığımda Philips ve Osram'ın neden daha yaygın göründüğünü merak etmiştim...
Güç: 8W
Kesik: Φ68mm
Işın açısı: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD042068R |
|---|---|
| Güç | 8W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | Φ68mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ75×Y79mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 640lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20/IP65 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 200mA |























| Model | SG80510037S-L |
|---|---|
| Güç | 22W |
| Işın Açısı | 24°/30°/45° |
| Kesip Çıkarma | 285x45mm, 285x50mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 280*91*60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 1800LM |
| LED | Menşei Bridgelux 3535 |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 27-33V 700mA |
| Model | SD041075S |
|---|---|
| Güç | 8W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | 75x75mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 82×82×Y88mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 640lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 200mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!