İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Perakende mağaza için gömme downlight nasıl seçilir
Gömme downlight, perakende mağazalarının aydınlatma tasarımında önemli bir rol oynar. Tek tip aydınlatma sağlayabilir...
Güç: 30W
Kesik: Φ215mm
Işın açısı: 90°
CCT: 3000K/4000K/6000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD8141215R |
|---|---|
| Güç | 30W |
| Işın Açısı | 90° |
| Kesip Çıkarma | Φ215mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ230×Y72mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Işık Akısı | 2400lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 700mA |




| Model | ST5211W |
|---|---|
| Güç | 43W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | Φ100 x 130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Işık Akısı | 4200lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 1050mA |
| Model | SG80702145S |
|---|---|
| Güç | 23Wx2, 32Wx2 |
| Işın Açısı | 15/24/36/50° |
| Kesip Çıkarma | 300x145mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 315x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2x 2550lm / 3000lm (HE) @23W 2x 3300lm / 3900lm (HE) @32W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mAx2/800mAx2 |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!