İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
TRIAC Dimmer Kılavuzu Nasıl Çalışır LED Uyumluluğu ve Kullanım Alanları
TRIAC Dimmer Nedir?
TRIAC dimmer, ışıklarınızın ne kadar parlak olacağını kontrol eden bir tür faz kesmeli dimmerdir...
ST3121W
Güç: 20W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Işın açısı: 15°/24°/36°/50°
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: 3 fazlı / 1 fazlı
Kesim:/

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | ST3121W |
|---|---|
| Güç | 20W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/50° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | Φ60×L165mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Işık Akısı | 1800lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 500mA |












Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!