İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
En İyi 10 Ticari Aydınlatma Üreticisi
Bir işletme sahibi olarak, maliyet yatırımının önemini anlamalısınız. Ticari aydınlatma en iyi ş...
Güç: 15W
Kesik: Φ68mm
Işın açısı: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD044068RL |
|---|---|
| Güç | 15W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | Φ68mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ110xY90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 1350LM |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 350mA |









| Model | SC6082115R-AR |
|---|---|
| Güç | 35W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/60° |
| Kesip Çıkarma | Φ115-125mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ138×Y105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 3200lm / 4100lm (HE) |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mA |
| Model | SD8033100S |
|---|---|
| Güç | 15Wx3 |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 100×285mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 115×300×Y105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 1000lmx3 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 350mAx3 |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!