İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Dünyanın En İyi 11 LED Aydınlatma Markası
Son yıllarda LED aydınlatma teknolojisinin ilerlemesiyle birlikte LED aydınlatma armatürleri hızla gelişti...
Güç: 7W
Kesik: Φ40mm
Işın açısı: 24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Color: Sand white/Sand black
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD7202040RS-L |
|---|---|
| Güç | 7W |
| Işın Açısı | 24°/36°/45° |
| Kesip Çıkarma | Φ40mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ46xY90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Işık Akısı | 350lm |
| LED | Bridgelux |
| Renk | Kum beyazı/Kum siyahı |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & Eğer | 30-42V 150mA |


















| Model | SD041075R |
|---|---|
| Güç | 8W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | Φ75mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ82×Y76mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 640lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 200mA |
| Model | SD052075R |
|---|---|
| Güç | 12W, 8W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | Φ75mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ82×Y79mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 640lm-960lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 200mA/300mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!