İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Ray Aydınlatma: Perakende Alanları için İdeal Aydınlatma Çözümü
Kaliteli ray aydınlatması müşteri deneyimlerini şekillendirebilir ve satış potansiyelini artırabilir. Rekabetçi perakende sektöründe...
Güç: 7W
Kesik: Φ30mm
Işın açısı: 24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Color: Sand white/Sand black
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD7201030RLS-L |
|---|---|
| Güç | 7W |
| Işın Açısı | 24°/36°/45° |
| Kesip Çıkarma | Φ30mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ50xY90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Işık Akısı | 350lm |
| LED | Bridgelux |
| Renk | Kum beyazı/Kum siyahı |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & Eğer | 30-42V 150mA |


















| Model | SD041068R |
|---|---|
| Güç | 12W, 15W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | Φ68mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ110×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 960lm/1200lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mA/350mA |
| Model | SG80303080S |
|---|---|
| Güç | 3x12W |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 80×225mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 90×240×Y95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 850lmx3 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mAx3 |
| Model | SD8292120S |
|---|---|
| Güç | 35W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | 120x120mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 140×140×Y149mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 2800lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!