İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Yüksek Verimli Aydınlatma: Parlak Aydınlatmanın Geleceği
Titreyen mumların ve modası geçmiş floresan tüplerin sert varlığının olduğu günler geride kaldı.Günümüzde, lig...
Güç:15W
Kesim: 100×100mm
Işın açısı:15/24/36/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD8031100S |
|---|---|
| Güç | 15W |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 100×100mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 115×115×Y105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 1000lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 350mA |









| Model | SG80515037S-S |
|---|---|
| Güç | 35W |
| Işın Açısı | 24°/30°/45° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | Yüzey Montajlı |
| Boyut | 403x35x70mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 3200LM |
| LED | Menşei Bridgelux 3535 |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 42-48V 700mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!