İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
「2025 Güncellemesi」 Ray aydınlatmaları hakkında bilmeniz gereken her şey
Ticari aydınlatma ve ev aydınlatma uygulamalarında led ray lambaları vazgeçilmez bir aydınlatma aracı haline gelmiştir...
Güç: 18W
Kesik: Φ100mm
Işın açısı: 15°/30°/45°
CCT: 3000K/4000K/6000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD8071100R |
|---|---|
| Güç | 18W |
| Işın Açısı | 15°/30°/45° |
| Kesip Çıkarma | Φ100mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ120×Y95mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Işık Akısı | 1440lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 450mA |






| Model | SG80303100S |
|---|---|
| Güç | 3x20W |
| Işın Açısı | 20/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 100×285mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 115×300×Y105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 1600lmx3 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 500mAx3 |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!