İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
UGR nedir?
UGR ne anlama geliyor?
Açılımı Unified Glare Rating (UGR) olan UGR, parlamayı değerlendirmek için kullanılan bir hesaplama yöntemidir ...
Power:23W/32W
Kesim: 145x145mm
Işın açısı: 15/24/36/50°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SG80701145S |
|---|---|
| Güç | 23W, 32W |
| Işın Açısı | 15/24/36/50° |
| Kesip Çıkarma | 145x145mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 160x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2550lm / 3000lm (HE) @23W 3300lm / 3900lm (HE) @32W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mA/800mA |








| Model | SG80702145S |
|---|---|
| Güç | 23Wx2, 32Wx2 |
| Işın Açısı | 15/24/36/50° |
| Kesip Çıkarma | 300x145mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 315x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2x 2550lm / 3000lm (HE) @23W 2x 3300lm / 3900lm (HE) @32W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mAx2/800mAx2 |
| Model | SD052068RL |
|---|---|
| Güç | 12W, 15W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | Φ95mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ70×Y100mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 960lm/1200lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 350mA |
| Model | SD8033100S |
|---|---|
| Güç | 15Wx3 |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 100×285mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 115×300×Y105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 1000lmx3 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 350mAx3 |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!