İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
10 En İyi Mutfak Ray Aydınlatma Fikri
Ray aydınlatması, eşsiz çok yönlülüğü ve şık görünümü sayesinde modern mutfaklar için hızla bir zorunluluk haline ...
ST5221W
Güç: 43W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Işın açısı: 15°/24°/36°/55°
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: 3 fazlı / 1 fazlı
Kesim:/

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | ST5211W |
|---|---|
| Güç | 43W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | Φ100 x 130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Işık Akısı | 4200lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 1050mA |











| Model | SG80303080S |
|---|---|
| Güç | 3x12W |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 80×225mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 90×240×Y95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 850lmx3 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mAx3 |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!