İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
LED Ray Işığı için Kapsamlı Kılavuz
Ray ışıklarından bahsetmişken, son zamanlarda popüler olan LED manyetik ray ışıkları kesinlikle vazgeçilmezdir, ancak bugün...
Power: 2x20W
Kesik: /
Beam angle: 20°/40°/50°
CCT: 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: 3 fazlı / 1 fazlı

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | ST6221W |
|---|---|
| Güç | 2x20W |
| Işın Açısı | 20°/40°/50° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | 46×34,5xL595mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Işık Akısı | 20W x 2 @940 3400lm 85lm/W 20W x 2 @930 3200lm 80lm/W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 1050mA |






| Model | SG80303080S |
|---|---|
| Güç | 3x12W |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 80×225mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 90×240×Y95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 850lmx3 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mAx3 |
| Model | SD051075R |
|---|---|
| Güç | 12W, 15W, 18W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | Φ75mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ82×Y98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 960lm-1440lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mA/350mA/450mA |
| Model | SD8271145S |
|---|---|
| Güç | 35W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | 145x145mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 158×158×Y96mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2800lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP65 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!