İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
TRIAC Dimmer Kılavuzu Nasıl Çalışır LED Uyumluluğu ve Kullanım Alanları
TRIAC Dimmer Nedir?
TRIAC dimmer, ışıklarınızın ne kadar parlak olacağını kontrol eden bir tür faz kesmeli dimmerdir...
Güç: 20W/30W
Kesik: /
Işın açısı: 90°
CCT: 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: 3 fazlı / 1 fazlı

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | ST6141W |
|---|---|
| Güç | 20W, 30W |
| Işın Açısı | 90° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | 33×33xL800mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Işık Akısı | 20W @930 1300lm 65lm/W(S) 30W @930 1800lm 60lm/W(S) 20W @940 1800lm 90lm/W (H) 20W @930 1700lm 85lm/W (H) 30W @940 2500lm 85lm/W (H) 30W @930 2400lm 80lm/W (H) |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 500/750mA |




| Model | SD8111115S |
|---|---|
| Güç | 32W |
| Işın Açısı | 27°/31°/40°/50° |
| Kesip Çıkarma | 115x115mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 129×129×Y80mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2500lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!