İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Ofis Aydınlatması Nasıl Seçilir?
Araştırmalar, işyerindeki aydınlatma kalitesinin çalışanların motivasyonunu önemli ölçüde etkileyebildiğini ortaya koymuştur.
Power: 20W/35W/43W
Kesik: /
Beam angle:70°/80°/30×70°/Asymmetrisch/ Double Asymmetric
CCT: 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: 3 fazlı / 1 fazlı

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | ST6321W |
|---|---|
| Güç | 20W/35W/43W |
| Işın Açısı | 70°/80°/30×70°/Asymmetrisch/Çift Asimetrik |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | 51×18xL847mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Işık Akısı | 20W @940 2700lm 135lm/W 20W @930 2600lm 130lm/W 35W @940 4400lm 125lm/W 35W @930 4200lm 120lm/W 40W @940 5000lm 125lm/W 40W @930 4800lm 120lm/W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 550/900/1050mA |









| Model | SD042075SL |
|---|---|
| Güç | 12W, 8W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | 75x75mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 110×110×Y93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 640lm-960lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 200mA/300mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!