Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
3000K vs 4000K? Opas kodin valaistusratkaisujen valintaan
3000K vs 4000K? Opas kodin valaistusratkaisujen valintaan
Kun valitset LED-valaistusta kotiisi,...
Teho: /
Leikkaus: Φ68mm
Sädekulma: /
CCT: /
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SD041068R-MR16 |
|---|---|
| Teho | / |
| Säteen kulma | / |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ75×H47mm |
| CCT | / |
| CRI | / |
| Valovirta | / |
| LED | / |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | / |
| Vf & If | / |




| Malli | SS811113S |
|---|---|
| Teho | 28W |
| Säteen kulma | 27°/31°/40°/50° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | Pinta-asennettu |
| Mitta | 113×113×K120mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |
| Malli | SG80515037S |
|---|---|
| Teho | 35W |
| Säteen kulma | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 403x37mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 411x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 3200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux 3535 |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 42-48V 700mA |
| Malli | SD051075SL |
|---|---|
| Teho | 12W, 8W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 110×110×K88mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 640lm-960lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA/300mA |
| Malli | SC6082100R-R |
|---|---|
| Teho | 25W |
| Säteen kulma | 24°/36°/50° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2400lm / 2700lm (HE) |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!