Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Miten valita vähittäiskaupan valaistus?
Myymälätilasi valaistuksen parantaminen on tehokas tapa kiinnittää huomiota tuotteisiisi ja varmistaa, että...
Teho: /
Leikkaus: Φ75mm
Sädekulma: /
CCT: /
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SD041075R-MR16 |
|---|---|
| Teho | / |
| Säteen kulma | / |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ82×H47mm |
| CCT | / |
| CRI | / |
| Valovirta | / |
| LED | / |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | / |
| Vf & If | / |




| Malli | SS811095R |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | 20°/40° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | Pinta-asennettu |
| Mitta | Φ95×H100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Malli | SD042068RL |
|---|---|
| Teho | 12W, 15W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110×H102mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 960lm/1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Malli | SD8141100R |
|---|---|
| Teho | 6W |
| Säteen kulma | 90° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ115×H48mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 480lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
| Malli | SG80505037S |
|---|---|
| Teho | 12W |
| Säteen kulma | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 140x37mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 147x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 900lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux 3535 |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 12-18V 700mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!