Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Valaisemalla tietä: LED-kaupallinen valaistus jokaiselle yritykselle!
Johdanto
Nykypäivän nopeatempoisessa yritysmaailmassa valaistuksella on merkittävämpi rooli kuin vain valaistus....
ST5201W
Teho: 43W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Sädekulma: 15°/24°/36°/55°.
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: 3-vaiheinen / 1-vaiheinen
Leikkaus:/

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | ST5201W |
|---|---|
| Teho | 43W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ100 x 130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Valovirta | 3900lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |











| Malli | SD042075SL |
|---|---|
| Teho | 12W, 15W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 110×110×K111mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 960lm/1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Malli | SD8141145R |
|---|---|
| Teho | 18W |
| Säteen kulma | 90° |
| Cut-Out | Φ145mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ159×H60mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 1440lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 450mA |
| Malli | SD8071060R |
|---|---|
| Teho | 8W |
| Säteen kulma | 20°/24°/36° |
| Cut-Out | Φ60mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ70×H55mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 640lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
| Malli | SD051068RL |
|---|---|
| Teho | 12W, 8W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110×H76mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 640lm-960lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA/300mA |
| Malli | SD8071185R |
|---|---|
| Teho | 40W |
| Säteen kulma | 15°/24°/45° |
| Cut-Out | Φ185mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ197×H140mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 3200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 900mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!