Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Miten valita vähittäiskaupan valaistus?
Myymälätilasi valaistuksen parantaminen on tehokas tapa kiinnittää huomiota tuotteisiisi ja varmistaa, että...
ST5121W
Teho: 30W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Sädekulma: 15°/24°/36°/55°.
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: 3-vaiheinen / 1-vaiheinen
Leikkaus:/

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | ST5111W |
|---|---|
| Teho | 30W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ80 x 120mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Valovirta | 3000lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 750mA |
















| Malli | SD011040HR-C |
|---|---|
| Teho | 8W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/50° |
| Cut-Out | Φ40mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ45xH56mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 600LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Ruiskumaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
| Malli | SD042075R |
|---|---|
| Teho | 12W, 15W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 82×82×K115mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 960lm/1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Malli | SG80303100S |
|---|---|
| Teho | 3x20W |
| Säteen kulma | 20/24/36/45° |
| Cut-Out | 100×285mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 115×300×K105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1600lmx3 |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mAx3 |
| Malli | SD043068RL |
|---|---|
| Teho | 8W |
| Säteen kulma | Seinäpesu |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110xH66mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 480LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!