Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
DALI fényerőszabályozás: DALI Dimming: Teljes DALI Dimming tudás kézikönyv
Az elmúlt években a világításvezérlő rendszerek nagy előrelépést értek el az új technológiák bevezetésével, ...
Teljesítmény: /
Kivágás: Φ68mm
Sugárszög: /
CCT: /
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD042075R-MR16 |
|---|---|
| Teljesítmény | / |
| Sugár szöge | / |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ82×H52mm |
| CCT | / |
| CRI | / |
| Fényáram | / |
| LED | / |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | / |
| Vf & If | / |




| Modell | ST3121W |
|---|---|
| Teljesítmény | 20W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/50° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | Φ60×L165mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Fényáram | 1800lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Modell | SD041068R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ75×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm/1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Modell | SG80510037S-A |
|---|---|
| Teljesítmény | 22W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 285x50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 291x59x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1800LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 27-33V 700mA |
| Modell | SG80505037S-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 144x45mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 144x91x60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 900LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 12-18V 700mA |
| Modell | SD8131195R |
|---|---|
| Teljesítmény | 30W, 35W |
| Sugár szöge | 60° |
| Cut-Out | Φ195mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ224×H98mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 2400/2800lm |
| LED | Eredet Bridgelux SMD |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700/800mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!