Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
3000K vs. 4000K vs. 6000K: Melyik világítás a megfelelő
A megfelelő színhőmérséklet kiválasztása az otthoni világításhoz olyan döntő fontosságú döntés, amely hatással lehet a hangulatra,...
SD8281090R
Teljesítmény: 15W
Kivágás: Φ90mm
Sugárzási szög: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD8281090R |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ90mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ99×H60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |








| Modell | ST3523 |
|---|---|
| Teljesítmény | 6W |
| Sugár szöge | 24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ25xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 300LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
| Modell | SD8032145S |
|---|---|
| Teljesítmény | 32Wx2 |
| Sugár szöge | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 145×280mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 160×320×H133mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2700lmx2 |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mAx2 |
| Modell | SG80703145S |
|---|---|
| Teljesítmény | 23Wx3, 32Wx3 |
| Sugár szöge | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 450x145mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 465x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 3x 2550lm / 3000lm (HE) @23W 3x 3300lm / 3900lm(HE) @32W |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mAx3/800mAx3 |
| Modell | KD8121168R |
|---|---|
| Teljesítmény | 20W |
| Sugár szöge | 80° |
| Cut-Out | Φ168mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ175xH56mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 1600LM |
| LED | Eredet Bridgelux SMD |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Modell | SD8292120S |
|---|---|
| Teljesítmény | 35W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | 120x120mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 140×140×H149mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 2800lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!