Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Flikkerende LED-verlichting Oorzaken en eenvoudige oplossingen
Begrijpen van LED flikkering in commerciële verlichting
Veelvoorkomende oorzaken van flikkeren in downlights, spots en...
Power:12Wx2
Cut-out: 80×155mm
Stralingshoek: 15/24/36/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Inbouw

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SG80302080S |
|---|---|
| Stroom | 2x12W |
| Stralingshoek | 15/24/36/45° |
| Uitgesneden | 80×155 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 90×170×H95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 850lmx2 |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mAx2 |








| Model | SS811095RH |
|---|---|
| Stroom | 20W |
| Stralingshoek | 20°/40° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | Φ95×H152mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1600lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 500mA |
| Model | SD8281120R |
|---|---|
| Stroom | 30W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | Φ120mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ138×H74mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2400 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 700mA |
| Model | SD041075R |
|---|---|
| Stroom | 12W, 15W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | 75 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ82×H102mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 960lm/1200lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA/350mA |
| Model | SD8131120R |
|---|---|
| Stroom | 15W |
| Stralingshoek | 60° |
| Uitgesneden | Φ120mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ130×H68mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 1350/1800lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux SMD |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mA |
| Model | SD041075SL |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | 75x75mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 110×110×H88mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 640lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 200mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!