Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Winkelverlichting: Energiebesparende oplossingen voor winkelruimtes
Introductie
In de huidige concurrerende winkelomgeving speelt winkelverlichting een cruciale rol bij het creëren van een...
Vermogen: 12W
Uitgesneden: /
Stralingshoek: 20°/40°/60°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Opbouwmontage

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SS815090S |
|---|---|
| Stroom | 12W |
| Stralingshoek | 20°/40°/60° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | 90×90×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 1000LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA |






| Model | SS815072S |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | 15°/36°/55° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | 72×72×H75mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 700LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 180mA |
| Model | SG80502037S |
|---|---|
| Stroom | 6W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 67x37mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 75x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 360lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 4-8V 700mA |
| Model | SD041068R |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | Φ68mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ75×H75mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 640lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 200mA |
| Model | SD8141175R |
|---|---|
| Stroom | 22W |
| Stralingshoek | 90° |
| Uitgesneden | 175 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ190×H60mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 1760lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 500mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!