Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Lumen vs Kelvin: de belangrijkste verschillen uitgelegd
Heb je ooit een nieuwe lamp geplaatst en gedacht dat de kamer nu "te licht" is of voelt het niet prettig...
ST3101
Vermogen: 15W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Stralingshoek: 15°/24°/36°/55°
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: 3-fase / 1-fase
Uitgesneden:/

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | ST3101 |
|---|---|
| Stroom | 15W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | Φ60×L148mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 1200 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mA |












| Model | SD043075R |
|---|---|
| Stroom | 25W |
| Stralingshoek | Muur wassen |
| Uitgesneden | 75 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ83xH112mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 1500LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mA |
| Model | ST6121W |
|---|---|
| Stroom | 20W, 30W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | 33×33xL800mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Lichtstroom | 20W @940 2200lm 110lm/W 20W @930 2000lm 100lm/W 30W @940 3100lm 105lm/W 30W @930 2900lm 95lm/W |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 24-36 V 600/900 mA |
| Model | SD8031145R |
|---|---|
| Stroom | 32W |
| Stralingshoek | 15/24/36/50° |
| Uitgesneden | 245 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ160×H130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2700 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 800mA |
| Model | SG80515037S-L |
|---|---|
| Stroom | 35W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 408x45mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 408x91x60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 3200LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 42-48 V 700 mA |
| Model | SD012040R-S |
|---|---|
| Stroom | 2W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36° |
| Uitgesneden | Φ40mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ45xH19.5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 100LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux SMD |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Spuiten |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 2-4V 350mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!