Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
De toekomst van verlichting omarmen met Triac dimtechnologie
Verlichting speelt een vitale rol bij het vormgeven van onze omgeving en beïnvloedt stemming, productiviteit en comfort. Als techno...
ST3121
Vermogen: 15W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Stralingshoek: 15°/24°/36°/50°
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: 3-fase / 1-fase
Uitgesneden:/

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | ST3121 |
|---|---|
| Stroom | 15W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/50° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | Φ60×L165mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 1200 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 350mA |












| Model | ST5211W |
|---|---|
| Stroom | 43W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | Φ100 x 130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Lichtstroom | 3900lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 1050mA |
| Model | SD8031080R |
|---|---|
| Stroom | 10W |
| Stralingshoek | 15/24/36/45° |
| Uitgesneden | Φ80mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ90×H85mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 700lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 250mA |
| Model | SD8141215R |
|---|---|
| Stroom | 30W |
| Stralingshoek | 90° |
| Uitgesneden | Φ215mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ230×H72mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 2400 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 700mA |
| Model | SD8271125S |
|---|---|
| Stroom | 25W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | 125x125mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 136×136×H83mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2000lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP65 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 60mA |
| Model | SD8032120R |
|---|---|
| Stroom | 2x25W |
| Stralingshoek | 15/24/36/45° |
| Uitgesneden | 120×235 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 140×255×H129mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2100lmx2 |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mAx2 |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!