Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Commerciële verlichtingsarmaturen op maat: OEM en huismerk LED-oplossingen
Inleiding: De toekomst is maatwerk
In de snel evoluerende wereld van architectuur, slimme gebouwen en ...
ST3021
Vermogen: 8W/12W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Stralingshoek: 15°/24°/36°/55°
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: 3-fase / 1-fase
Uitgesneden:/

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | ST3021 |
|---|---|
| Stroom | 12W, 8W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | Φ54×L130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 680LM/1050LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 180/300mA |












| Model | SD042055R |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | Φ55mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ60×H80mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 640lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 180mA |
| Model | SD041068RL |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | Φ68mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ110×H76mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 640lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 200mA |
| Model | SD052075S |
|---|---|
| Stroom | 12W, 15W, 18W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | 75x75mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 82×82×H115mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 960lm-1440lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA/350mA/450mA |
| Model | SS815110S |
|---|---|
| Stroom | 20W |
| Stralingshoek | 24°/32°/55° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | 111×111×H110mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2000LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 500mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!