Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Hoe kies je de kleurtemperatuur voor keukenverlichting?
Inleiding
De keuken, die vaak het hart van het huis wordt genoemd, is een multifunctionele ruimte die...
Vermogen: 20W/35W/43W
Uitgesneden: /
Stralingshoek: 70°/80°/30×70°/Asymmetrisch/ Dubbel asymmetrisch
CCT: 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: 3-fase / 1-fase

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | ST6321W |
|---|---|
| Stroom | 20W/35W/43W |
| Stralingshoek | 70°/80°/30×70°/Asymmetrisch/ Dubbel asymmetrisch |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | 51×18xL847mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Lichtstroom | 20W @940 2700lm 135lm/W 20W @930 2600lm 130lm/W 35W @940 4400lm 125lm/W 35W @930 4200lm 120lm/W 40W @940 5000lm 125lm/W 40W @930 4800lm 120lm/W |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 550/900/1050mA |









| Model | SD011030R-C |
|---|---|
| Stroom | 3W |
| Stralingshoek | 24°/36°/55° |
| Uitgesneden | Φ30mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ34xH23mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 150LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Spuiten |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 15-21V 150mA |
| Model | ST6221W |
|---|---|
| Stroom | 2x20W |
| Stralingshoek | 20°/40°/50° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | 46×34,5xL595mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Lichtstroom | 20W x 2 @940 3400lm 85lm/W 20W x 2 @930 3200lm 80lm/W |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 1050mA |
| Model | SS805200S |
|---|---|
| Stroom | 2x12W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | Opbouw |
| Afmeting | 100X200X100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 2x960lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 2x300mA |
| Model | SD8111075R |
|---|---|
| Stroom | 12W |
| Stralingshoek | 18°/24°/30°/40° |
| Uitgesneden | 75 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ85×H54mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 800 l |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!