Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Vad är en TRIAC-dimmer? Komplett guide för nybörjare
Den här guiden förklarar grunderna för dimning av LED-lampor med TRIAC-dimrar.Dimbara lysdioder kan göra en enorm ...
Effekt:25W
Utskuren: Φ100mm
Strålningsvinkel: 24°/30°/40°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Infälld

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | SC6082100R-AR |
|---|---|
| Kraft | 25W |
| Strålningsvinkel | 24°/40°/60° |
| Utskuren | Φ100mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ110×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2600lm / 3000lm (HE) |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |






| Modell | SD011030HR-C |
|---|---|
| Kraft | 3W |
| Strålningsvinkel | 20°/30°/40° |
| Utskuren | Φ30mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ34xH34,5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 150LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Sprutmålning |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 15-21V 150mA |
| Modell | SD8032120R |
|---|---|
| Kraft | 2x25W |
| Strålningsvinkel | 15/24/36/45° |
| Utskuren | 120×235 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 140×255×H129mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2100lmx2 |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mAx2 |
| Modell | SS811140R |
|---|---|
| Kraft | 50W |
| Strålningsvinkel | 20°/40° |
| Utskuren | / |
| Installation | Ytmonterad |
| Dimension | Φ140×H162mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 4000lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1150mA |
| Modell | SD044068RL |
|---|---|
| Kraft | 15W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/55° |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ110xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 1350LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Modell | SD043075R |
|---|---|
| Kraft | 8W |
| Strålningsvinkel | Väggtvätt |
| Utskuren | Φ75mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ83xH68mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 480LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!