Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
10 bästa idéer för spårbelysning i köket
Belysningsskenor blir snabbt ett måste för moderna kök på grund av dess oöverträffade mångsidighet och eleganta ...
Kraft: /
Utskuren: Φ68mm
Strålningsvinkel: /
CCT: /
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Infälld

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | SD042068RL-MR16 |
|---|---|
| Kraft | / |
| Strålningsvinkel | / |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ110×H52mm |
| CCT | / |
| CRI | / |
| Ljusflöde | / |
| LED | / |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | / |
| Vf & If | / |




| Modell | ST5111W |
|---|---|
| Kraft | 30W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/55° |
| Utskuren | / |
| Installation | 3-fas / 1-fas |
| Dimension | Φ80 x 120 mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Ljusflöde | 3100lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 750mA |
| Modell | SD051068RL |
|---|---|
| Kraft | 12W, 15W, 18W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ110×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 960lm-1440lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Stansning av aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA/450mA |
| Modell | SD011030HR-C |
|---|---|
| Kraft | 5W |
| Strålningsvinkel | 20°/30°/40° |
| Utskuren | Φ30mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ34xH64mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 250LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Sprutmålning |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 15-21V 250mA |
| Modell | SD8031145R |
|---|---|
| Kraft | 32W |
| Strålningsvinkel | 15/24/36/50° |
| Utskuren | Φ145mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ160×H130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2700lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Modell | SD012040R-S |
|---|---|
| Kraft | 2W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36° |
| Utskuren | Φ40mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ45xH19,5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 100LM |
| LED | Ursprung Bridgelux SMD |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Sprutmålning |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 2-4V 350mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!