Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
LED-binning: Garantera belysningsstandarder
När vita LED-chips tillverkas för belysning liknar de varandra när det gäller ljusflöde (bri...
Effekt: 20W/35W/43W
Utskuren: /
Strålningsvinkel: 70°/80°/30×70°/Asymmetrisk/ Dubbelt asymmetrisk
CCT: 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: 3-fas / 1-fas

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | ST6321W |
|---|---|
| Kraft | 20W/35W/43W |
| Strålningsvinkel | 70°/80°/30×70°/Asymmetrisch/ Double Asymmetric |
| Utskuren | / |
| Installation | 3-fas / 1-fas |
| Dimension | 51×18xL847mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Ljusflöde | 20W @940 2700lm 135lm/W 20W @930 2600lm 130lm/W 35W @940 4400lm 125lm/W 35W @930 4200lm 120lm/W 40W @940 5000lm 125lm/W 40W @930 4800lm 120lm/W |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 550/900/1050mA |









| Modell | SS805200S |
|---|---|
| Kraft | 2x12W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36° |
| Utskuren | / |
| Installation | Ytmonterad |
| Dimension | 100X200X100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Ljusflöde | 2x960lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 2x300mA |
| Modell | SD8111175R |
|---|---|
| Kraft | 43W |
| Strålningsvinkel | 24°/36°/55° |
| Utskuren | Φ175 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ191×H95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 3200lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |
| Modell | SS815072R |
|---|---|
| Kraft | 8W |
| Strålningsvinkel | 15°/36°/55° |
| Utskuren | / |
| Installation | Ytmonterad |
| Dimension | Φ72×H75mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 700LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
| Modell | SG80502037S |
|---|---|
| Kraft | 6W |
| Strålningsvinkel | 24°/30°/45° |
| Utskuren | 67x37 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 75x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 360lm |
| LED | Ursprung Bridgelux 3535 |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 4-8V 700mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!