İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
3000K vs. 4000K vs. 6000K: Hangi aydınlatma doğru
Evinizin aydınlatması için doğru renk sıcaklığını seçmek, ortamın havasını etkileyebilecek çok önemli bir seçimdir...
SS811140R
Güç: 50W
Kesim:/
Işın açısı: 20°/40°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Yüzeye Monte

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SS811140R |
|---|---|
| Güç | 50W |
| Işın Açısı | 20°/40° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | Yüzey Montajlı |
| Boyut | Φ140×Y162mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 4000lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 1150mA |




| Model | SD8031080S |
|---|---|
| Güç | 10Wx2 |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 80×155mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 90×170×Y86mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 700lmx2 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 250mAx2 |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!