İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Yüksek Verimli Aydınlatma: Parlak Aydınlatmanın Geleceği
Titreyen mumların ve modası geçmiş floresan tüplerin sert varlığının olduğu günler geride kaldı.Günümüzde, lig...
Güç: 3W
Kesik: Φ40mm
Işın açısı: 20°/30°/40°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD011030HR-C |
|---|---|
| Güç | 3W |
| Işın Açısı | 20°/30°/40° |
| Kesip Çıkarma | Φ30mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ34xY34,5 mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 150LM |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Sprey Boyama |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 15-21V 150mA |






| Model | SD8271165S |
|---|---|
| Güç | 45W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | 165x165mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 180×180×Y109mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 3600lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP65 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 1050mA |
| Model | SG80701145S |
|---|---|
| Güç | 23W, 32W |
| Işın Açısı | 15/24/36/50° |
| Kesip Çıkarma | 145x145mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 160x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2550lm / 3000lm (HE) @23W 3300lm / 3900lm (HE) @32W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mA/800mA |
| Model | SD051068RL |
|---|---|
| Güç | 12W, 15W, 18W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | Φ68mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ110×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 960lm-1440lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mA/350mA/450mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!