İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
UGR nedir?
UGR ne anlama geliyor?
Açılımı Unified Glare Rating (UGR) olan UGR, parlamayı değerlendirmek için kullanılan bir hesaplama yöntemidir ...
ST3021
Güç: 8W/12W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Işın açısı: 15°/24°/36°/55°
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: 3 fazlı / 1 fazlı
Kesim:/

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | ST3021 |
|---|---|
| Güç | 12W, 8W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | Φ54×L130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Işık Akısı | 680LM/1050LM |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 180/300mA |












| Model | SD8271145S |
|---|---|
| Güç | 35W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | 145x145mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 158×158×Y96mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2800lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP65 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mA |
| Model | SG80302080S |
|---|---|
| Güç | 2x12W |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 80×155mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 90×170×Y95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 850lmx2 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mAx2 |
| Model | ST6121W |
|---|---|
| Güç | 20W, 30W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | 33×33xL800mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Işık Akısı | 20W @940 2200lm 110lm/W 20W @930 2000lm 100lm/W 30W @940 3100lm 105lm/W 30W @930 2900lm 95lm/W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 24-36V 600/900mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!