İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Modern Ayarlanabilir LED Tasarımlara Sahip Siyah Ray Aydınlatma Armatürleri Kılavuzu
Siyah Ray Aydınlatma Nedir
Ray aydınlatma, sürekli bir ray montajına sahip çok yönlü bir aydınlatma sistemidir...
Güç: 25W
Kesik: Φ68mm
Işın açısı: Duvar Yıkama
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD043068RL |
|---|---|
| Güç | 25W |
| Işın Açısı | Duvar Yıkama |
| Kesip Çıkarma | Φ68mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ110xY110mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 1500LM |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mA |




| Model | SC6082100R-R |
|---|---|
| Güç | 25W |
| Işın Açısı | 24°/36°/50° |
| Kesip Çıkarma | Φ100mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ110×Y90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2400lm / 2700lm (HE) |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mA |
| Model | SG80701145S |
|---|---|
| Güç | 23W, 32W |
| Işın Açısı | 15/24/36/50° |
| Kesip Çıkarma | 145x145mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 160x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2550lm / 3000lm (HE) @23W 3300lm / 3900lm (HE) @32W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mA/800mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!