İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Modern Ticari Mekanlar için Perakende Ray Aydınlatmasını Gerekli Kılan Nedir?
Ticari alanınızın öne çıkmasını ve davetkar hissettirmesini istersiniz. Perakende ray aydınlatması size reklam yapma gücü verir ...
Güç: 25W
Kesik: Φ68mm
Işın açısı: Duvar Yıkama
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD043068R |
|---|---|
| Güç | 25W |
| Işın Açısı | Duvar Yıkama |
| Kesip Çıkarma | Φ68mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ75xY112mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 1500LM |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mA |




| Model | SG80510037S-L |
|---|---|
| Güç | 22W |
| Işın Açısı | 24°/30°/45° |
| Kesip Çıkarma | 285x45mm, 285x50mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 280*91*60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 1800LM |
| LED | Menşei Bridgelux 3535 |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 27-33V 700mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!