İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Modern Ticari Mekanlar için Perakende Ray Aydınlatmasını Gerekli Kılan Nedir?
Ticari alanınızın öne çıkmasını ve davetkar hissettirmesini istersiniz. Perakende ray aydınlatması size reklam yapma gücü verir ...
Güç: 8W
Kesik: Φ68mm
Işın açısı: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SD044068RL |
|---|---|
| Güç | 8W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | Φ68mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ110xY68mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 720LM |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 180mA |









| Model | ST6221W |
|---|---|
| Güç | 2x20W |
| Işın Açısı | 20°/40°/50° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | 46×34,5xL595mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Işık Akısı | 20W x 2 @940 3400lm 85lm/W 20W x 2 @930 3200lm 80lm/W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 1050mA |
| Model | SD041068R |
|---|---|
| Güç | 12W, 15W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | Φ68mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ110×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 960lm/1200lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mA/350mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!